Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-50%
Cereti Detalii
  • Cod produs: 30001028
  • Producător: IBM
  • Aparut din: 18.06.2020
  • Garanție: Maxim 5 ani

IBM Glass fiber Kit 2x 10GbE

IBM Glass fiber Kit 2x 10GbE Transceiver SR SFP+ 850nm 46C9249 inkl 30M Kabel OM3

Produsul nu mai este disponibil.

* Comanda minima initiala este de minim 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Specificații tehnice IBM Glass fiber Kit 2x 10GbE

Device type Fiber optic kit including cable
transmission medium Glass fiber
Interface type (bus type) SFP + (mini-GBIC)
Data Link Protocol 10GB Ethernet
data transfer rate 10 Gbps
Optical wavelength 850 nm
max. Transmission distance 300 m

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.