Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-50%
Cereti Detalii
  • Cod produs: 50011988
  • Producător: HPE
  • Disponibil din: 08.11.2018
  • Garanție: Maxim 5 ani

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver - JD092B

  • Pret lista VRS: 1.03494  LEI
  • Discount: 51747  LEI (-50%)

51747 LEI cu TVA
43485  LEI 9139 10435 $
fără TVA

Cumpărați de inca 482.53 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG
  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 39 LEI
  • Livrare in 15 zile lucratoare : 0 LEI

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver - JD092B

Specificații tehnice HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

Device Type GBIC module
Form Factor SFP + Pluggable Transceiver
Transmission medium Glass fiber
Interface type (bus type) SFP + (mini-GBIC)
Data Link Protocol 10GBASE-SR
Data transfer rate 10 Gbps
Optical wavelength 850 nm
max. Transmission distance 300 m
LC 1

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.