Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-50%
Cereti Detalii
  • Cod produs: 50013464
  • Producător: Dell
  • Disponibil din: 01.03.2018
  • Garanție: Maxim 5 ani

Dell GBIC-Modul 10Gbps

Dell GBIC-Modul 10Gbps SR SW SFP+ - WTRD1 NEU

  • Pret lista VRS: 1.03224  LEI
  • Discount: 51612  LEI (-50%)

51612 LEI cu TVA
43371  LEI 9139 10403 $
fără TVA

Cumpărați de inca 483.88 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG
  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 39 LEI
  • Livrare in 15 zile lucratoare : 0 LEI

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

Dell GBIC-Modul 10Gbps SR SW SFP+ - WTRD1 NEU

Specificații tehnice Dell GBIC-Modul 10Gbps

Device Type GBIC module
Form Factor SFP + Pluggable Transceiver
Transmission medium Glass fiber
Interface type (bus type) SFP + (mini-GBIC)
Data Link Protocol 10GBASE-SR, 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I
Data transfer rate 10 Gbps
Optical wavelength 850 nm
max. Transmission distance 300 m
LC 1

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.