Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-50%
Cereti Detalii
  • Cod produs: 50016814
  • Producător: HPE
  • Aparut din: 04.06.2020
  • Garanție: Maxim 5 ani

HPE GBIC-Modul 40GbE QSFP+ LR4

HP GBIC-Modul 40GbE QSFP+ LR4 Transceiver - 720190-B21

Produsul nu mai este disponibil.

* Comanda minima initiala este de minim 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Specificații tehnice HPE GBIC-Modul 40GbE QSFP+ LR4

Device type GBIC module
form factor QSFP + Pluggable Transceiver
transmission medium Glass fiber
Interface type (bus type) QSFP +
Data Link Protocol 40Gbase-LR4
data transfer rate 40 Gbps
Optical wavelength 1310 nm
max. Transmission distance 10 km
LWL - LC 1

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.