Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
Cereti Detalii

HPE JL154A

Accesorii retelistica Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 100G SR10 CFP, CFP, MPO, SR, 100GBase-SR10, Multi-mode, Alcatel-Lucent 7x50

67.44086 LEI cu TVA
56.67299  LEI 11.40187 13.51771 $
fără TVA
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


* Comanda minima initiala este de minim 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

ALU 7X50 1P 100G SR10 CFP-STOCK/. IN


Descriere HPE JL154A

Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 100G SR10 CFP. Tipul de interfaţă: CFP, Rata de transfer de date (max): 100000 Mbit/s, Conector cu fibră optică: MPO. Maximă de transfer de la distanţă: 100 m, De lungimi de undă: 850 nm, Tipul de cablu: Multi-mode. Certificare: MSA. Număr de produse incluse: 1 buc.



Specificații tehnice HPE JL154A

Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 10 - 80%
Gama de stocare umiditate relativă 10 - 85%
Tipul de interfaţă CFP
Rata de transfer de date (max) 100000 Mbit/s
Conector cu fibră optică MPO
Tip aparat emisie-recepție SFP SR
Porturile canal Fibre 1
Tehnologia cablării 100GBase-SR10
Certificare MSA
Număr de produse incluse 1 buc.
Maximă de transfer de la distanţă 100 m
De lungimi de undă 850 nm
Tipul de cablu Multi-mode
Produse compatibile Alcatel-Lucent 7x50

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.