Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
Cereti Detalii

HPE JL157A

Accesorii retelistica Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 1P 10G LR SFP+, SFP+, LC, LR, 10GBASE-LR, Single-mode, 9/125

15.67349 LEI cu TVA
13.17100  LEI 2.64957 3.15912 $
fără TVA
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


* Comanda minima initiala este de minim 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

ALU 7X50 1P 10G LR SFP+-STOCK/. IN


Descriere HPE JL157A

Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 1P 10G LR SFP+. Tipul de interfaţă: SFP+, Rata de transfer de date (max): 10000 Mbit/s, Conector cu fibră optică: LC. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm, Tipul de cablu: Single-mode. Lărgime: 13,4 milimetri, Adâncime: 56,5 milimetri, Înălţime: 8,5 milimetri. Certificare: MSA. Număr de produse incluse: 1 buc.



Specificații tehnice HPE JL157A

Lărgime 13,4 milimetri
Adâncime 56,5 milimetri
Înălţime 8,5 milimetri
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 10 - 80%
Gama de stocare umiditate relativă 10 - 85%
Tipul de interfaţă SFP+
Rata de transfer de date (max) 10000 Mbit/s
Conector cu fibră optică LC
Tip aparat emisie-recepție SFP LR
Porturile canal Fibre 1
Tehnologia cablării 10GBASE-LR
Certificare MSA
Număr de produse incluse 1 buc.
Sprijin Hot-Plug Da
Auto MDI / MDI-X Da
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m
De lungimi de undă 1310 nm
Tipul de cablu Single-mode
Diametru cabluri de fibră suportate 9/125
Produse compatibile Alcatel-Lucent 7x50

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.