Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-43%
Cereti Detalii
  • Cod produs: AK346A
  • Grupă: Accesorii server
  • Producător: HPE
  • Disponibil din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

HPE AK346A

Accesorii Servere Hewlett Packard Enterprise Single-Mode LC/LC, LC, LC, Bărbat / Bărbat, Turcoaz

  • Pret lista VRS: 39493  LEI
  • Discount: 17157  LEI (-43%)

22336 LEI cu TVA
18770  LEI 3959 4500 $
fără TVA
STOC: La comanda -

Cumpărați de inca 776.64 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

HPE 5m Single-Mode LC/LC FC Cable


Descriere HPE AK346A

Hewlett Packard Enterprise Single-Mode LC/LC. Conector 1: LC, Conector 2: LC, Tipul de gen: Bărbat / Bărbat. Lungime cablu: 5 m



Specificații tehnice HPE AK346A

Lungime cablu 5 m
Conector 1 LC
Conector 2 LC
Tipul de gen Bărbat / Bărbat
Duplex complet Nu
Culoarea produsului Turcoaz

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.