Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-30%
Cereti Detalii
  • Cod produs: AJ835A
  • Grupă: Carduri & Adaptoare
  • Producător: HPE
  • Disponibil din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

HPE AJ835A

Carduri & Adaptoare Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk, Bărbat / Bărbat, Albastru

  • Pret lista VRS: 39568  LEI
  • Discount: 12012  LEI (-30%)

27556 LEI cu TVA
23156  LEI 4875 5552 $
fără TVA

  • Pret Special: 22227  LEI cu TVA
  • Pentru pretul special va rugam sa ne contactati.


Cumpărați de inca 724.44 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG
  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 39 LEI
  • Livrare in 15 zile lucratoare : 0 LEI

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Cable LC/LC MultiMode OM3 2m

HP Cable LC/LC MultiMode OM3 Fibre Channel 2m


Descriere HPE AJ835A

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk. Lungime cablu: 2 m, Tipul de gen: Bărbat / Bărbat, Culoarea produsului: Albastru



Specificații tehnice HPE AJ835A

Lungime cablu 2 m
Tipul de gen Bărbat / Bărbat
Culoarea produsului Albastru

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.