Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-31%
Cereti Detalii

Supermicro AOC-E10GSFPSR

Carduri & Adaptoare Supermicro AOC-E10GSFPSR, SFP+, SFP+, SR, Multi-mode, 0 - 70 °C

  • Pret lista VRS: 95294  LEI
  • Discount: 29997  LEI (-31%)

65297 LEI cu TVA
54871  LEI 11038 13161 $
fără TVA
STOC ACTUAL: La comanda -

Cumpărați de inca 347.03 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de minim 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

SFP+ TRANSCEIVER-MODUL/10GBE SFP+ MULTI-MODE


Descriere Supermicro AOC-E10GSFPSR

Supermicro AOC-E10GSFPSR. Tipul de interfaţă: SFP+, Rata de transfer de date (max): 10000 Mbit/s, Conector cu fibră optică: SFP+. De lungimi de undă: 850 nm, Tipul de cablu: Multi-mode



Specificații tehnice Supermicro AOC-E10GSFPSR

Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Tipul de interfaţă SFP+
Rata de transfer de date (max) 10000 Mbit/s
Conector cu fibră optică SFP+
Tip aparat emisie-recepție SFP SR
Conformitate RoHS Da
De lungimi de undă 850 nm
Tipul de cablu Multi-mode

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.