Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-30%
Cereti Detalii

Cisco GLC-FE-100FXRGD-RF

Cisco 100Base FX Multi ModeRugged SFP REMANUFACTURED, Fibră optică, 100 Mbit/s, SFP, LC, FX, 2000 m

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Cumpărați de inca 388.96 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

100Base-FX Multi ModeRugged SFP REMANUFACTURED


Descriere Cisco GLC-FE-100FXRGD-RF

Cisco 100Base FX Multi ModeRugged SFP REMANUFACTURED. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 100 Mbit/s, Tipul de interfaţă: SFP. Certificare: UL, CAN/CSA, TUV/GS, CE, NOM, FCC, EN, AS/NZS, MIC, GOST, EMC. Adâncime: 50,8 milimetri



Specificații tehnice Cisco GLC-FE-100FXRGD-RF

Adâncime 50,8 milimetri
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) -5 - 40 °C
Temperatură de depozitare (T-T) -25 - 70 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 10 - 95%
Umiditate relativă la depozitare (H-H) 10 - 95%
Tip aparat emisie-recepție SFP Fibră optică
Rată maximă transfer de date 100 Mbit/s
Tipul de interfaţă SFP
Fibră mod unic (SMF) suportat Da
Fibră multi-mod (MMF) suportat Da
Conector cu fibră optică LC
Standard transceiver SFP FX
Maximă de transfer de la distanţă 2000 m
De lungimi de undă 1310 nm
Certificare UL, CAN/CSA, TUV/GS, CE, NOM, FCC, EN, AS/NZS, MIC, GOST, EMC

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.

Produse din aceeași categorie