Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-10%
Cereti Detalii

Allied Telesis AT-MC103XL-60

Allied Telesis AT-MC103XL, 100Base-FX, 100Base-T, Prin cablu, 0 - 40 °C, -20 - 80 °C, 5 - 95%, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE

  • Pret lista VRS: 1.23083  LEI
  • Discount: 12308  LEI (-10%)

1.10775 LEI cu TVA
93088  LEI 18444 17996 $
fără TVA
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

MC FE 100T TO 100FX SM SC 10KM/990-000446-60 IN


Descriere Allied Telesis AT-MC103XL-60

Allied Telesis AT-MC103XL. Rata de transfer de date (max): 100 Mbit/s, Tehnologia cablării: 100Base-FX, 100Base-T. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 15000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Puterea consumată: 6 W. Siguranţă: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE



Specificații tehnice Allied Telesis AT-MC103XL-60

Tehnologia de conectare Prin cablu
Puterea consumată 6 W
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 40 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -20 - 80 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 5 - 95%
Rata de transfer de date (max) 100 Mbit/s
Tehnologia cablării 100Base-FX, 100Base-T
Siguranţă UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Protocol de legatură date Fast Ethernet
Dimensiuni(LxAxI) 105 x 95 x 25 milimetri
Conector (i) SC
Emisiuni electromagnetice FCC A
Indicatori LED-uri Da
Maximă de transfer de la distanţă 15000 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.

Produse din aceeași categorie