Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-10%
Cereti Detalii
  • Cod produs: FS-TRAN-SFP+ER
  • Producător: Fortinet
  • Categorie: Misc Accessories
  • Aparut din: 01.02.2016
  • Garanție: Maxim 5 ani

Fortinet FS-TRAN-SFP+ER

Fortinet 10GBASE-ER SFP+ TRANSCEIVERS, SFP+

  • Pret lista VRS: 12.10674  LEI
  • Discount: 1.21067  LEI (-10%)

10.89607 LEI cu TVA
9.15636  LEI 1.84140 2.14379 $
fără TVA
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de minim 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

10Gbase-ER SFP+ transceivers for FortiSwitch and FortiGate, 1550nm. Single Mode. 40km range for systems with SFP+ Slots


Descriere Fortinet FS-TRAN-SFP+ER

Fortinet 10GBASE-ER SFP+ TRANSCEIVERS. Tipul de interfaţă: SFP+



Specificații tehnice Fortinet FS-TRAN-SFP+ER

Tipul de interfaţă SFP+

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.

Produse din aceeași categorie