Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-16%
Cereti Detalii
  • Cod produs: MGBSX1
  • Grupă: Transceivere
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco MGBSX1

Transceiver Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Prin cablu, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85%, 5 - 90%, MMF

  • Pret lista VRS: 57871  LEI
  • Discount: 9491  LEI (-16%)

48380 LEI cu TVA
40655  LEI 8098 9530 $
fără TVA

  • Pret Special: 000  LEI cu TVA
  • Pentru pretul special va rugam sa ne contactati.

STOC ACTUAL: La comanda -

Cumpărați de inca 516.2 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver


Descriere Cisco MGBSX1

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 550 m, De lungimi de undă: 850 nm. De tip Fibre: MMF



Specificații tehnice Cisco MGBSX1

Tehnologia de conectare Prin cablu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 40 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -20 - 70 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 0 - 85%
Gama de stocare umiditate relativă 5 - 90%
De tip Fibre MMF
Maximă de transfer de la distanţă 550 m
De lungimi de undă 850 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.