Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
Cereti Detalii
  • Cod produs: N7K-M132XP-12L=
  • Grupă: Module Routere
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco N7K-M132XP-12L=

Router Module Cisco Nexus 7000 M1, IEEE 802.3ae, SFP+, Multi-mode, Cisco Nexus 7000, Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.1, 128-bit AES

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

NEXUS 7000 - 32 PORT 10GBE

**New Retail**


Descriere Cisco N7K-M132XP-12L=

Cisco Nexus 7000 M1. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10000 Mbit/s, Reţea standard: IEEE 802.3ae. Conector cu fibră optică: SFP+, De tip Fibre: Multi-mode, Distanță de transmisie (max): 80 km. Mărime buffer per port: 65 Mega bites, Compatibilitate: Cisco Nexus 7000. Platforma de management: Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.1. Algoritmul de securitate suportat: 128-bit AES



Specificații tehnice Cisco N7K-M132XP-12L=

SFP+ module slots quantity 32
Dimensiuni(LxAxI) 389 x 556 x 44 milimetri
Greutate 7,7 kilograme
Puterea consumată 611 W
Suport PoE Nu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 40 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 70 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 5 - 90%
Gama de stocare umiditate relativă 5 - 95%
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 32 - 104 °F
Ethernet LAN rată de transfer de date 10000 Mbit/s
Duplex complet Da
Sprijin de control al debitului Da
Reţea standard IEEE 802.3ae
Jumbo suportã frame-uri Da
Algoritmul de securitate suportat 128-bit AES
Listă de Control Acces (ACL) Da
Siguranţă UL/CSA/IEC/EN 60950-1, AS/NZS 60950, GB4943
Compatibilitate electromagnetică FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22 (International) Class A, AS/NZS CISPR22 (Australia and New Zealand) Class A, VCCI (Japan) Class A, KN22 (Korea) Class A, CNS13438 (Taiwan) Class A, CISPR24, E
Acceptate Quality of Service (QoS) Da
Platforma de management Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.1
Conector cu fibră optică SFP+
De tip Fibre Multi-mode
Distanță de transmisie (max) 80 km
Mărime buffer per port 65 Mega bites
Cozi per port 8
Compatibilitate Cisco Nexus 7000

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.