Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-3%
Cereti Detalii
  • Cod produs: XFP-10GER-192IR+=
  • Grupă: Module Routere
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco XFP-10GER-192IR+=

Router Module Cisco XFP-10GER-192IR+=, XFP, LC, Single-mode

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

CISCO MULTIRATE 10GBASE-ER AND

OC-192/STM-64 IR-2 XFP MODULE Cisco multirate XFP transceiver module for 10GBASE-ER Ethernet and OC-192/STM-64 intermediate-reach (IR-2) Packet-over-SONET/SDH (POS) applications, SMF, dual LC connector


Descriere Cisco XFP-10GER-192IR+=

Cisco XFP-10GER-192IR+=. Tipul de interfaţă: XFP, Rata de transfer de date (max): 10000 Mbit/s, Conector cu fibră optică: LC. Tipul de cablu: Single-mode



Specificații tehnice Cisco XFP-10GER-192IR+=

Tipul de interfaţă XFP
Rata de transfer de date (max) 10000 Mbit/s
Conector cu fibră optică LC
Tipul de cablu Single-mode

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.