Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-2%
Cereti Detalii
  • Cod produs: X2-10GB-ER=
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco X2-10GB-ER=

Switch Module Cisco 10GBASE-ER X2 Module, Ethernet 10GBase-ER, Prin cablu, 10 Gigabit Ethernet, X2

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima este de 1000 Lei fTVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

10GBASE-ER X2 MODULE

The Cisco 10GBASE X2 modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.


Descriere Cisco X2-10GB-ER=

Cisco 10GBASE-ER X2 Module. Rata de transfer de date (max): 10000 Mbit/s, Tehnologia cablării: Ethernet 10GBase-ER. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 40000 m, De lungimi de undă: 1550 nm. Protocol de legatură date: 10 Gigabit Ethernet, Interfaţă: X2



Specificații tehnice Cisco X2-10GB-ER=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Rata de transfer de date (max) 10000 Mbit/s
Tehnologia cablării Ethernet 10GBase-ER
Protocol de legatură date 10 Gigabit Ethernet
Interfaţă X2
Porturi de intrare/ieşire 1x Ethernet 10GBase-ER - SC (SM)
Maximă de transfer de la distanţă 40000 m
De lungimi de undă 1550 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.