Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-5%
Cereti Detalii
  • Cod produs: DEM-210
  • Grupă: Transceivere
  • Producător: D-link
  • Aparut din: 06.05.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

D-link DEM-210

Transceiver D-Link Single-Mode Fiber SFP Transceiver, 100Base-FX, Prin cablu, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 10 - 90%, 5 - 90%

  • Pret lista VRS: 52203  LEI
  • Discount: 2610  LEI (-5%)

49593 LEI cu TVA
41675  LEI 8295 9963 $
fără TVA
STOC ACTUAL: La comanda -

Cumpărați de inca 504.07 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere D-link DEM-210

D-Link Single-Mode Fiber SFP Transceiver. Rata de transfer de date (max): 100 Mbit/s, Tehnologia cablării: 100Base-FX. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 15000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Siguranţă: FDA/CDRH, TUV, UL, Certificare: RoHS. Conformităţi industriale standard: IEEE 802.3u, Factorul de formă: Plug-in, Conector (i): LC



Specificații tehnice D-link DEM-210

Tehnologia de conectare Prin cablu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 40 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 10 - 90%
Gama de stocare umiditate relativă 5 - 90%
Rata de transfer de date (max) 100 Mbit/s
Tehnologia cablării 100Base-FX
Siguranţă FDA/CDRH, TUV, UL
Certificare RoHS
Conformităţi industriale standard IEEE 802.3u
Factorul de formă Plug-in
Conector (i) LC
Cerinţe de energie 3.3V
De tip Fibre 9/125 µm
Emisiuni electromagnetice FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
Bugetul de putere 17 dB
Maximă de transfer de la distanţă 15000 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.