Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-44%
Cereti Detalii
  • Cod produs: AJ838A
  • Grupă: Carduri & Adaptoare
  • Producător: HPE
  • Disponibil din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

HPE AJ838A

Carduri & Adaptoare Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3, LC, LC, Bărbat / Bărbat, Albastru, Multi-mode

  • Pret lista VRS: 1.00035  LEI
  • Discount: 43838  LEI (-44%)

56197 LEI cu TVA
47224  LEI 9943 11588 $
fără TVA
STOC: La comanda -

Cumpărați de inca 438.03 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

HPE 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable


Descriere HPE AJ838A

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3. Conector 1: LC, Conector 2: LC, Tipul de gen: Bărbat / Bărbat. Lungime cablu: 30 m, Greutate: 454 g



Specificații tehnice HPE AJ838A

Lungime cablu 30 m
Greutate 454 g
Conector 1 LC
Conector 2 LC
Tipul de gen Bărbat / Bărbat
Duplex complet Da
Diametru miez 50 µm
Diametru armătură 125 µm
Culoarea produsului Albastru
De lungimi de undă 1300 nm
Pierdere inserție 0,5 dB
Structură mod fibră Multi-mode

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.