Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Afisare 1 - 16 din 16 rezultate
  • Trendnet TPE-115GI

    Splitter Trendnet TPE-115GI, IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3at/802.3af, Cat. 5/5e, CE, FCC, 100 - 240 V, 50/60 Hz, -10 - 45 °C
    13327 LEI cu TVA
    11199  LEI 24€ 26$ fără TVA

    Trendnet TPE-115GI. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Conformităţi industriale standard: IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3at/802.3af, Tehnologia cablării: Cat. 5/5e. Certificare: CE, FCC. Voltajul de intrare pentru adaptorul AC: 100 - 240 V, Frecvenţa adaptorului AC: 50/60 Hz, Curent de intrare: 0.65. Greutate: 162 g

  • Trendnet TEW-825DAP

    Splitter Trendnet TEW-825DAP, 1750 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3a, 10,100,1000 Mbit/s, 1300 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.180 - 5.825, 16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,CCK,DBPSK,DBQSK,DSSS,OFDM,QPSK
    62156 LEI cu TVA
    52232  LEI 108€ 121$ fără TVA

    Trendnet TEW-825DAP. Rata de transfer de date (max): 1750 Mbit/s, Reţea standard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3a, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s. Protocoale întreţinere: SNMP v1 / v3, STP. Algoritmul de securitate suportat: WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2,WPA2-PSK,WPA2-RADIUS. Tipul antenei: Internal, Nivelul de câştig a antenei (max): 4 dBi. Consum de energie (max): 12,5 W, Tensiunea de intrare: 100 - 240, Frecvenţa de intrare: 50/60

  • Trendnet TV-NVR104D2

    Splitter Trendnet TV-NVR104D2, 1920 x 1080 Pixel, 10,100 Mbit/s, IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, , HTTP, UPnP, RTSP, RTP, RT, Live view, 2000 Giga Bites, 6 TB
    75092 LEI cu TVA
    63103  LEI 130€ 146$ fără TVA

    Trendnet TV-NVR104D2. Rezoluţia maximă: 1920 x 1080 Pixel, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100 Mbit/s, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, , HTTP, UPnP, RTSP, RTP, RT. Capacitatea hard-discului: 2000 Giga Bites, Capacitatea maximă de depozitare: 6 TB, Interfaţa HDD: SATA, Serial ATA II -. Culoarea produsului: Alb, Certificare: CE, FCC. Puterea consumată: 50 W, Tensiune AC intrare: 110 - 240 V, Frecvență de intrare AC: 50/60 Hz. Cabluri incluse: AC, LAN (RJ-45)

  • Trendnet TPE-113GI

    Splitter Trendnet TPE-113GI, Gigabit Ethernet, IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, 10Base-T, 100Base-TX, Curent, CE, FCC, 100 - 240 V
    10761 LEI cu TVA
    9043  LEI 19€ 21$ fără TVA

    Trendnet TPE-113GI. Tip interfață Ethernet: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Conformităţi industriale standard: IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af. Indicatori LED-uri: Curent, Certificare: CE, FCC. Curent pe cablu net (PoE): 48 V, Voltajul de intrare pentru adaptorul AC: 100 - 240 V, Frecvenţa adaptorului AC: 50/60 Hz. Dimensiuni(LxAxI): 70 x 45 x 25 milimetri, Greutate: 45 g

  • Trendnet TV-NVR2208D2

    Splitter Trendnet TV-NVR2208D2, 1920 x 1080 Pixel, IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP v2, HTTP, UP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080p, UXGA, 720p, VGA, 4CIF, DCIF, 2CIF, CIF, QCIF, Live view, Serial ATA II -, CE, FCC, UL
    92552 LEI cu TVA
    77775  LEI 161€ 179$ fără TVA

    Trendnet TV-NVR2208D2. Rezoluţia maximă: 1920 x 1080 Pixel, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP v2, HTTP, UP, Ramane captura de imagine rezoluţiile: 5MP, 4MP, 3MP, 1080p, UXGA, 720p, VGA, 4CIF, DCIF, 2CIF, CIF, QCIF. Interfaţa HDD: Serial ATA II -. Certificare: CE, FCC, UL. Tensiune AC intrare: 110 - 240 V, Frecvență de intrare AC: 50/60 Hz. Cabluri incluse: AC, HDMI, LAN (RJ-45), SATA

  • Trendnet TV-NVR2432D4

    Splitter Trendnet TV-NVR2432D4, 1920 x 1080 Pixel, 1280×720@60fps, 1920x1080@60fps, IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP v2, HTTP, UP, Serial ATA II -, Network, Curent, Negru
    1.65176 LEI cu TVA
    1.38803  LEI 286€ 320$ fără TVA

    Trendnet TV-NVR2432D4. Rezoluţia maximă: 1920 x 1080 Pixel, Rezolutie la viteza de captare: 1280×720@60fps, 1920x1080@60fps, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP v2, HTTP, UP. Capacitatea hard-discului: 4000 Giga Bites, Capacitate de stocare instalată total: 4000 Giga Bites, Capacitatea maximă de depozitare: 24 TB. Indicatori LED-uri: Network, Curent, Culoarea produsului: Negru, Certificare: CE, FCC, UL. Consum de energie (max): 10 W, Tensiune AC intrare: 100 - 240 V, Frecvență de intrare AC: 50/60 Hz. Cabluri incluse: HDMI

  • Trendnet TV-WL300

    Splitter Trendnet TV-WL300
    31199 LEI cu TVA
    26218  LEI 54€ 61$ fără TVA

    Trendnet TV-WL300. Lărgime: 120 milimetri, Adâncime: 250 milimetri, Înălţime: 240 milimetri

  • Trendnet TV-NVR2216D4

    Splitter Trendnet TV-NVR2216D4, 1920 x 1080 Pixel, 1920x1080@30fps, IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP, HTTP, UPnP,, 5MP, 4MP, 3MP, 1080p, UXGA, 720p, VGA, 4CIF, DCIF, 2CIF, CIF, QCIF, Live view, Serial ATA II -
    1.51098 LEI cu TVA
    1.26973  LEI 262€ 292$ fără TVA

    Trendnet TV-NVR2216D4. Rezoluţia maximă: 1920 x 1080 Pixel, Rezolutie la viteza de captare: 1920x1080@30fps, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP, HTTP, UPnP,. Interfaţa HDD: Serial ATA II -. Culoarea produsului: Negru, Certificare: CE, FCC, UL. Tensiune AC intrare: 110 - 240 V, Frecvență de intrare AC: 50/60 Hz. Cabluri incluse: AC, HDMI, LAN (RJ-45), SATA

  • Trendnet TV-NVR208D2

    Splitter Trendnet TV-NVR208D2, 1920 x 1080 Pixel, IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP v2, HTTP, UP, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 1024 x 768, Manualul, Schedule, SATA, HDD, Network, Curent
    1.34858 LEI cu TVA
    1.13326  LEI 234€ 261$ fără TVA

    Trendnet TV-NVR208D2. Rezoluţia maximă: 1920 x 1080 Pixel, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP v2, HTTP, UP. Capacitatea hard-discului: 2000 Giga Bites, Capacitatea maximă de depozitare: 6 TB, Interfaţa HDD: SATA. Indicatori LED-uri: HDD, Network, Curent, Certificare: CE, FCC, UL 60950. Sisteme mobile de operare suportate: Android, iOS. Consum de energie (max): 150 W

  • Trendnet TV-NVR216

    Splitter Trendnet TV-NVR216, 1920 x 1080 Pixel, 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, H.264, IPv4, IPv6, UDP, TCP, ICMP, SSL, TLS, ONVIF v2.2, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, SNMP v2, HTTP, UP, TRENDnet IP View App, Serial ATA II -
    1.22406 LEI cu TVA
    1.02862  LEI 212€ 237$ fără TVA

    Trendnet TV-NVR216. Rezoluţia maximă: 1920 x 1080 Pixel, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologie de cablare fibră cupru: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Capacitatea maximă de depozitare: 12 TB, Interfaţa HDD: Serial ATA II -, Capacitate hard disk: 3.5". Capacitate portbagaj: 1U, Culoarea produsului: Negru, Certificare: FCC, UL, CE. Sisteme mobile de operare suportate: Android, iOS. Consum de energie (max): 15 W, Tensiune AC intrare: 100 - 240 V, Frecvență de intrare AC: 50/60 Hz

  • Trendnet TV-WS300

    Splitter Trendnet TV-WS300
    27085 LEI cu TVA
    22761  LEI 47€ 53$ fără TVA

    Trendnet TV-WS300. Lărgime: 120 milimetri, Adâncime: 200 milimetri, Înălţime: 175 milimetri

  • Trendnet TE100-MGBS20

    Splitter Trendnet TE100-MGBS20, SFP+, LC, IEEE 802.3u, Metal, Multi-mode, 0 - 70 °C
    13523 LEI cu TVA
    11364  LEI 24€ 27$ fără TVA

    Trendnet TE100-MGBS20. Tipul de interfaţă: SFP+, Rata de transfer de date (max): 155 Mbit/s, Conector cu fibră optică: LC. Material carcasă: Metal, Maximă de transfer de la distanţă: 20000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Puterea consumată: 0,439 W. Sensibilitate RX: -34 dB. Lărgime: 13 milimetri, Adâncime: 53 milimetri, Înălţime: 10 milimetri

  • Trendnet TFC-1000S10D3

    Splitter Trendnet TFC-1000S10D3, 1000Base-TX, 1000Base-FX, Prin cablu, Curent, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C, FCC, CE
    1.23680 LEI cu TVA
    1.03933  LEI 215€ 239$ fără TVA

    Trendnet TFC-1000S10D3. Rata de transfer de date (max): 2000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 1000Base-TX, 1000Base-FX. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Indicatori LED-uri: Curent. Puterea consumată: 5,5 W

  • Zyxel 57-571-403244B

    Splitter ZyXEL 57-571-403244B
    • Cod: 57-571-403244B
    • Grupă: Splitter
    • Producător: Zyxel
    • Stoc: 9
    • Adăugat în data de: 23.11.2016
    4897 LEI cu TVA
    4115  LEI 9€ 10$ fără TVA
  • Planet POE-162S

    Splitter Planet POE-162S, Negru, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, 4-Pair UTP Cat. 5, 5e, 6, -40 - 75 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95%
    15839 LEI cu TVA
    13310  LEI 28€ 31$ fără TVA

    Planet POE-162S. Culoarea produsului: Negru. Reţea standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, Tehnologia cablării: 4-Pair UTP Cat. 5, 5e, 6. Lărgime: 135 milimetri, Adâncime: 87,8 milimetri, Înălţime: 32 milimetri

  • D-link DPE-301GS

    Splitter D-Link DPE-301GS, Rapid, Gigabit, 109,8 x 62,2 x 24,5 milimetri, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 0 - 50 °C, 32 - 122 °F
    • Cod: DPE-301GS
    • Grupă: Splitter
    • Producător: D-link
    • Stoc: 7
    • Adăugat în data de: 14.10.2016
    16057 LEI cu TVA
    13493  LEI 28€ 32$ fără TVA

    D-Link DPE-301GS. Tip interfață Ethernet: Rapid, Gigabit, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s. Culoarea produsului: Alb, Reţea standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, Certificare: CE, FCC, VCCI, RCM. Puterea de ieşire: 32,4 W, Voltajul de intrare pentru adaptorul AC: 100 - 240 V, Frecvenţa adaptorului AC: 50/60 Hz. Dimensiuni(LxAxI): 109,8 x 62,2 x 24,5 milimetri, Greutate: 98 g. Număr de produse incluse: 1 buc.

Afisare 1 - 16 din 16 rezultate