Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Afisare 1 - 32 din 989 rezultate
  • -28%

    Cisco C886VA-K9

    Router Hardware Cisco C886, 10,100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), ADSL (RJ-11), ADSL2+, G.922.3, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.993.2, G.994.1, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u
    2.73116 LEI cu TVA
    2.29509  LEI 466€ 504$ fără TVA
    Discount: -1.05915  LEI

    Cisco C886. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100Base-T(X). Port WAN: ADSL (RJ-11). Conexiune xDSL: ADSL2+, Caietul de sarcini DSL: G.922.3, G.992.1, G.992.3, G.992.5, G.993.2, G.994.1. Reţea standard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u, Numărul de utilizatori: 20 user(s). Trecerea de protocol: MDI, MDX, Routing de protocol: BGP,EIGRP,HSRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, Protocoale întreţinere: SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, Telnet

  • -25%

    Cisco C881-K9

    Router Hardware Cisco 881, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, SNMP, WEP, WPA, WPA2
    2.73116 LEI cu TVA
    2.29509  LEI 466€ 504$ fără TVA
    Discount: -89647  LEI

    Cisco 881. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 1.1. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Protocoale întreţinere: SNMP

  • Cisco RV042G-K9-EU

    Router Hardware Cisco RV042G, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802, IP, RIP-1, RIP-2, SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, HTTP, HTTPS, PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP
    99609 LEI cu TVA
    83705  LEI 170€ 184$ fără TVA

    Cisco RV042G. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45). Reţea standard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802. Routing de protocol: IP, RIP-1, RIP-2, Protocoale întreţinere: SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, HTTP, HTTPS, Protocoale de reţea acceptate: PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP. Lărgime: 130 milimetri, Adâncime: 200 milimetri, Înălţime: 38,5 milimetri

  • Cisco RV130W-E-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV130, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE, RIP-1, RIP-2
    77239 LEI cu TVA
    64907  LEI 132€ 143$ fără TVA

    Cisco RV130. Top Wi-Fi standard: IEEE 802.11n, Standarde Wi-Fi: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Reţea standard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE, Routing de protocol: RIP-1, RIP-2, Protocoale întreţinere: SNMP v3, Bonjour, UPnP. Protocoale de reţea acceptate: PPPoE, PPTP, L2TP, DNS, DHCP, IGMP, RSTP, NAT, PAT. Tipul antenei: Externă, Nivelul de câştig a antenei (max): 2 dBi, Transmisie de putere: 12,5 - 16,5 dBmW

  • Cisco RV325-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV325, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2, SPI
    1.63571 LEI cu TVA
    1.37455  LEI 280€ 302$ fără TVA

    Cisco RV325. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Routing de protocol: RIP-1, RIP-2

  • Cisco RV320-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV320, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2, SNMPv1/v2c/v3, Bonjour
    1.08349 LEI cu TVA
    91050  LEI 185€ 200$ fără TVA

    Cisco RV320. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Routing de protocol: RIP-1, RIP-2, Protocoale întreţinere: SNMPv1/v2c/v3, Bonjour, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, Static IP, PPPoE, PPTP, DNS, DynDNS

  • -25%

    Cisco C887VA-K9

    Router Module Cisco C887, 10/100Base-T(X), Ethernet (RJ-45), VDSL, Not supported, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, BGP, EIGRP, OSPF
    2.86004 LEI cu TVA
    2.40339  LEI 488€ 528$ fără TVA
    Discount: -93027  LEI

    Cisco C887. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45). Conexiune xDSL: VDSL. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x

  • -61%

    Cisco RV345-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV345, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, HTTP/HTTPS
    1.43296 LEI cu TVA
    1.20417  LEI 245€ 265$ fără TVA
    Discount: -2.26517  LEI

    Cisco RV345. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s. Port WAN: Ethernet (RJ-45). Rețea de date: 3G,4G. Reţea standard: IEEE 802.1x. Routing de protocol: RIP-1,RIP-2, Protocoale întreţinere: HTTP/HTTPS, Protocoale de reţea acceptate: IPV6

  • Cisco RV340-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV340, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, HTTP/HTTPS
    2.56483 LEI cu TVA
    2.15532  LEI 438€ 473$ fără TVA

    Cisco RV340. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s. Port WAN: Ethernet (RJ-45). Rețea de date: 3G,4G. Reţea standard: IEEE 802.1x. Routing de protocol: RIP-1,RIP-2, Protocoale întreţinere: HTTP/HTTPS, Protocoale de reţea acceptate: IPV6

  • Cisco RV325-WB-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV325 VPN ROUTER, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, - Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) server, DHCP client, DHCP relay agent - Static IP...
    1.94675 LEI cu TVA
    1.63592  LEI 333€ 360$ fără TVA

    Cisco RV325 VPN ROUTER. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45). Rețea de date: 3G,4G. Reţea standard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Suportate de tip WAN: - Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) server, DHCP client, DHCP relay agent - Static IP.... Protocoale acceptate: - Static - Routing Information Protocol (RIP) v1, v2, and RIP for IPv6 (RIPng)

  • Cisco RV320-WB-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV320, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 3G,4G, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, RIP-1,RIP-2
    1.32462 LEI cu TVA
    1.11313  LEI 227€ 245$ fără TVA

    Cisco RV320. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45). Rețea de date: 3G,4G. Reţea standard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Routing de protocol: RIP-1,RIP-2, Protocoale întreţinere: (SNMP) v1, v2c, v3

  • -51%

    Cisco ISR4331-SEC/K9

    Router Hardware Cisco ISR 4331, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), ADSL2, Not supported, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF
    11.92622 LEI cu TVA
    10.02203  LEI 2.035€ 2.200$ fără TVA
    Discount: -12.47491  LEI

    Cisco ISR 4331. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Conexiune xDSL: ADSL2. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah

  • -52%

    Cisco ISR4451-X/K9

    Router Hardware Cisco ISR 4451, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN
    47.04768 LEI cu TVA
    39.53587  LEI 8.028€ 8.677$ fără TVA
    Discount: -50.55683  LEI

    Cisco ISR 4451. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1ag, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah. Routing de protocol: BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF

  • -32%

    Cisco C892FSP-K9

    Router Hardware Cisco 892FSP, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, BGP, EIGRP, OSPF, RIP-1, RIP-2, SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, RADIUS, TACACS+
    5.47351 LEI cu TVA
    4.59959  LEI 934€ 1.010$ fără TVA
    Discount: -2.63309  LEI

    Cisco 892FSP. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, Numărul de utilizatori: 50 user(s). Routing de protocol: BGP, EIGRP, OSPF, RIP-1, RIP-2, Protocoale întreţinere: SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, RADIUS, TACACS+, Protocoale de reţea acceptate: L2TP, L2TPv3, NAT, DHCP, DNS, ACLs, OSPF, BGP

  • -36%

    Cisco CISCO1941/K9

    Router Hardware Cisco 1941, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, BGP, EIGRP, IGRP, IS-IS, OSPF, SNMP, RMON
    5.57466 LEI cu TVA
    4.68459  LEI 952€ 1.029$ fără TVA
    Discount: -3.07418  LEI

    Cisco 1941. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45). Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u. Routing de protocol: BGP, EIGRP, IGRP, IS-IS, OSPF, Protocoale întreţinere: SNMP, RMON, Protocoale de reţea acceptate: IPSec

  • -19%

    Cisco NIM-4FXO=

    Router Hardware Cisco NIM-4FXO=
    5.07666 LEI cu TVA
    4.26610  LEI 867€ 937$ fără TVA
    Discount: -1.15918  LEI
  • -58%

    Cisco WAP571-E-K9

    Router Hardware Cisco WAP571, 10, 100, 1000 Mbit/s, PIFA, DSSS, SNMP v3, Bonjour, HTTPS, SNMP, SSID, WDS, WPA, WPA2, 10 - 85%
    94252 LEI cu TVA
    79203  LEI 161€ 174$ fără TVA
    Discount: -1.32407  LEI

    Cisco WAP571. Rata de transfer de date (max): 600 Mbit/s, Lăţime de bandă: 5 GHz, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10, 100, 1000 Mbit/s. Protocoale întreţinere: SNMP v3, Bonjour, Protocoale de reţea acceptate: NTP, HTTP/HTTPS, IPv6. Port WAN: Ethernet (RJ-45). Algoritmul de securitate suportat: HTTPS, SNMP, SSID, WDS, WPA, WPA2. Tipul antenei: PIFA, Nivelul de câştig a antenei (max): 1,99 dBi

  • -57%

    Cisco WAP571E-E-K9

    Router Hardware Cisco WAP571E, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, BPSK, DSSS, OFDM, QPSK, 2.4 GHz 802.11b: -86 dBm at 11Mbps 802.11g: -74 dBm at 54 Mbps 802.11n(HT20): -71 dBm at MCS7, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IE, AP, WDS_bridging, Workgroup_Bridge, UL 60950-1 CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 IEC 60950-1 EN 60950-1 FCC Part 15.247, 15.407 RSS-210, SNMP v3, Bonjour
    1.61924 LEI cu TVA
    1.36071  LEI 277€ 299$ fără TVA
    Discount: -2.16836  LEI

    Cisco WAP571E. Rata de transfer de date (max): 1900 Mbit/s, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Wireless LAN rată de transfer de date (max): 1300 Mbit/s. Protocoale întreţinere: SNMP v3, Bonjour. Algoritmul de securitate suportat: 802.1x RADIUS, HTTPS, WPA, WPA2. Tipul antenei: Internal, Nivelul de câştig a antenei (max): 3,55 dBi. Consum de energie (max): 18 W

  • -58%

    Cisco WAP150-E-K9-EU

    Router Hardware Cisco WAP150, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IE, HTTPS, SSID, WPA, WPA2, Internal antennas optimized for installation on a wall or ceiling, Kensington, Masă, De perete, 0 - 40 °C
    64987 LEI cu TVA
    54611  LEI 111€ 120$ fără TVA
    Discount: -91289  LEI

    Cisco WAP150. Rata de transfer de date (max): 1200 Mbit/s, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Numărul de utilizatori: 64 user(s). Algoritmul de securitate suportat: HTTPS, SSID, WPA, WPA2. Tipul antenei: Internal antennas optimized for installation on a wall or ceiling. Televiziune prin cablu lock slot: Kensington, Plasament: Masă, De perete. Lărgime: 13,5 cm, Adâncime: 3,8 cm, Înălţime: 13,5 cm

  • -56%

    Cisco RV134W-E-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV134W, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Gigabit Ethernet, 10/100/1000Base-T(X), LTE
    99125 LEI cu TVA
    83298  LEI 170€ 183$ fără TVA
    Discount: -1.26938  LEI

    Cisco RV134W. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac, WLAN data transfer rate (max): 750 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Standarde 4G: LTE. Reţea standard: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i, IEEE 802.1D, IE, Routing de protocol: RIP-1, RIP-2. Tipul antenei: Intern, Nivelul de câştig a antenei (max): 2 dBi

  • -56%

    Cisco RV132W-E-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV132W, Single-band (2.4 GHz), IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10/100Base-T(X), LTE
    40320 LEI cu TVA
    33882  LEI 69€ 75$ fără TVA
    Discount: -51537  LEI

    Cisco RV132W. Wi-Fi band: Single-band (2.4 GHz), Top Wi-Fi standard: IEEE 802.11n, WLAN data transfer rate (max): 75 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100Base-T(X). Standarde 4G: LTE. Reţea standard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE, Routing de protocol: RIP-1, RIP-2. Tipul antenei: Intern, Nivelul de câştig a antenei (max): 3 dBi

  • -51%

    Cisco ISR4331-V/K9

    Accesorii Router Cisco ISR 4331, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF, Zone Based
    13.28641 LEI cu TVA
    11.16505  LEI 2.267€ 2.451$ fără TVA
    Discount: -13.82596  LEI

    Cisco ISR 4331. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah. Routing de protocol: BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF

  • -54%

    Cisco ISR4331/K9

    Router Module Cisco ISR 4331, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN
    8.20334 LEI cu TVA
    6.89356  LEI 1.400€ 1.513$ fără TVA
    Discount: -9.69082  LEI

    Cisco ISR 4331. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1ag, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah. Routing de protocol: BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF

  • -52%

    Cisco ISR4351/K9

    Router Hardware Cisco ISR 4351, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF, Firewall, IPSec VPN, EZVPN, DMVPN, FlexVPN
    20.91835 LEI cu TVA
    17.57845  LEI 3.570€ 3.858$ fără TVA
    Discount: -22.46143  LEI

    Cisco ISR 4351. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1ag, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah. Routing de protocol: BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF

  • -49%

    Cisco ISR4431-AX/K9

    Router Hardware Cisco ISR 4431 AX Bundle, Negru
    47.15111 LEI cu TVA
    39.62278  LEI 8.045€ 8.696$ fără TVA
    Discount: -45.03093  LEI
  • -51%

    Cisco ISR4451-X-SEC/K9

    Router Hardware Cisco ISR 4451, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah, BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF, DES, RSA
    55.77013 LEI cu TVA
    46.86566  LEI 9.516€ 10.285$ fără TVA
    Discount: -58.10180  LEI

    Cisco ISR 4451. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah. Routing de protocol: BGP, EIGRP, IS-IS, OSPF

  • Cisco C881W-E-K9

    Router Hardware Cisco 881, Single-band (2.4 GHz), IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Fast Ethernet, 10/100Base-T(X), IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u
    5.57466 LEI cu TVA
    4.68459  LEI 952€ 1.029$ fără TVA

    Cisco 881. Wi-Fi band: Single-band (2.4 GHz), Top Wi-Fi standard: IEEE 802.11n, WLAN data transfer rate (max): 300 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100Base-T(X). Reţea standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Protocoale întreţinere: SNMP. Tipul antenei: Externă. De securitate Firewall: IOS

  • -45%

    Cisco C891F-K9

    Router Hardware Cisco C891F-K9, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), Not supported, IEEE 802.11d, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, BGP, EIGRP, OSPF, RIP-1, RIP-2, SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, RADIUS, TACACS+
    4.13606 LEI cu TVA
    3.47568  LEI 706€ 763$ fără TVA
    Discount: -3.42829  LEI

    Cisco C891F-K9. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45), Versiune USB: 2.0. Rețea de date: Not supported. Reţea standard: IEEE 802.11d, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, Numărul de utilizatori: 50 user(s). Routing de protocol: BGP, EIGRP, OSPF, RIP-1, RIP-2, Protocoale întreţinere: SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, RADIUS, TACACS+, Protocoale de reţea acceptate: L2TP, L2TPv3, NAT, DHCP, DNS, ACLs, OSPF, BGP

  • Cisco SFP-10G-LR=

    Router Module Cisco SFP-10G-LR=, Prin cablu, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri, SFP, SMF
    24.47894 LEI cu TVA
    20.57054  LEI 4.177€ 4.515$ fără TVA

    Cisco SFP-10G-LR=. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Puterea consumată: 1 W. Greutate: 75 g. Dimensiuni(LxAxI): 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri, Interfaţă: SFP, De tip Fibre: SMF

  • -56%

    Cisco RV345P-K9-G5

    Router Hardware Cisco RV345P, 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, HTTP/HTTPS, SNMP, IPSec,SNMP,SNMPv3
    2.35425 LEI cu TVA
    1.97836  LEI 402€ 435$ fără TVA
    Discount: -3.01400  LEI

    Cisco RV345P. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s. Port WAN: Ethernet (RJ-45). Reţea standard: IEEE 802.1x. Routing de protocol: RIP-1,RIP-2, Protocoale întreţinere: HTTP/HTTPS, SNMP. Algoritmul de securitate suportat: IPSec,SNMP,SNMPv3, NAT funcţionalitate: PAT, VPN NAT, SIP, ALG, FTP ALG, Suport VPN: IPsec, PPTP, L2TP

  • -36%

    Cisco C867VAE-K9

    Router Hardware Cisco 867VAE, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), SNMP,SSH, Negru, 1U
    2.06154 LEI cu TVA
    1.73239  LEI 352€ 381$ fără TVA
    Discount: -1.16483  LEI

    Cisco 867VAE. Ethernet LAN rată de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10/100/1000Base-T(X). Port WAN: Ethernet (RJ-45). Algoritmul de securitate suportat: SNMP,SSH. Culoarea produsului: Negru, Factorul de formă: 1U. Memorie volatilă: 128 Mega bites, Memorie internă: 512 Mega bites, Tip de memorie internă: DRAM

  • Cisco RV130W-WB-E-K9-G5

    Router Hardware RV130W Wireless-N VPN Router with Web Filtering, | Compatibil 3G | 802.11 b/g/n | Porturi LAN 4 GE Mbit/s | Porturi WAN 1 GE Mbit/s | Port USB | VPN, firewall, Web Filtering | Web
    1.15471 LEI cu TVA
    97034  LEI 198€ 213$ fără TVA

Afisare 1 - 32 din 989 rezultate