Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-23%
Cereti Detalii

Cisco GLC-SX-MM-RGD=

Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000BASE-SX, Prin cablu, -40 - 85 °C, SFP, LC/PC, MMF

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: 2 - Rezervati produs

Transport gratuit !

  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 0 LEI
  • sau livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

1000MBPS MULTI-MODE RUGGED SFP

.


Descriere Cisco GLC-SX-MM-RGD=

Cisco GLC-SX-MM-RGD. Rata de transfer de date (max): 1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 1000BASE-SX. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 550 m. Interfaţă: SFP, Conector (i): LC/PC, De tip Fibre: MMF



Specificații tehnice Cisco GLC-SX-MM-RGD=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) -40 - 85 °C
Rata de transfer de date (max) 1000 Mbit/s
Tehnologia cablării 1000BASE-SX
Interfaţă SFP
Conector (i) LC/PC
De tip Fibre MMF
Maximă de transfer de la distanţă 550 m

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.

Produse din aceeași categorie