Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
Cereti Detalii
  • Cod produs: AJ836A
  • Grupă: Carduri & Adaptoare
  • Producător: HPE
  • Disponibil din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

HPE AJ836A

Carduri & Adaptoare Hewlett Packard Enterprise AJ836A, LC, LC, Bărbat / Bărbat, Albastru

51061 LEI cu TVA
42908  LEI 9011 10510 $
fără TVA

  • Pret Special: 29921  LEI cu TVA
  • Pentru pretul special va rugam sa ne contactati.


Cumpărați de inca 489.39 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG
  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 39 LEI
  • Livrare in 15 zile lucratoare : 0 LEI

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

MULTI-MODE OM3 LC/LC FC Cable

5m OM3 LC/LC Multi-Mode Optical Cable


Descriere HPE AJ836A

Hewlett Packard Enterprise AJ836A. Conector 1: LC, Conector 2: LC, Tipul de gen: Bărbat / Bărbat. Lungime cablu: 5 m, Greutate: 454 g



Specificații tehnice HPE AJ836A

Lungime cablu 5 m
Greutate 454 g
Conector 1 LC
Conector 2 LC
Tipul de gen Bărbat / Bărbat
Duplex complet Da
Diametru miez 50 µm
Diametru armătură 125 µm
Culoarea produsului Albastru
Rata de transfer de date 8 Gbit/s

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.