Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-23%
Cereti Detalii

Cisco GLC-FE-100LX-RGD=

Cisco 100BASE-LX10 SFP, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Laser Class 1 21CFR1040, -8 - -15 dBmW, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Dual LC

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

100MBPS SINGLE MODE RUGGED SFP

IN


Descriere Cisco GLC-FE-100LX-RGD=

Cisco 100BASE-LX10 SFP. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Siguranţă: Laser Class 1 21CFR1040. Transmisie de putere: -8 - -15 dBmW, Conformităţi industriale standard: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Conector (i): Dual LC



Specificații tehnice Cisco GLC-FE-100LX-RGD=

Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Siguranţă Laser Class 1 21CFR1040
Transmisie de putere -8 - -15 dBmW
Conformităţi industriale standard IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Conector (i) Dual LC
De tip Fibre SMF
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.

Produse din aceeași categorie