Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-24%
Cereti Detalii
  • Cod produs: XFP-10G-MM-SR=
  • Grupă: Module Routere
  • Producător: Cisco
  • Listat din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco XFP-10G-MM-SR=

Router Module Cisco XFP-10G-MM-SR, 10GBase-SR, Prin cablu, LC (1.25mm), IEEE 802.3, SFF, MM

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

10GBASE-SR XFP

XFP-10G-MM-SR, SFF, MMF-850nm, 10GBase-SR, LC


Descriere Cisco XFP-10G-MM-SR=

Cisco XFP-10G-MM-SR. Rata de transfer de date (max): 10000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 10GBase-SR. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 300 m, De lungimi de undă: 850 nm. Transmisie de putere: -1.0, Interfaţă: LC (1.25mm), Conformităţi industriale standard: IEEE 802.3



Specificații tehnice Cisco XFP-10G-MM-SR=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Rata de transfer de date (max) 10000 Mbit/s
Tehnologia cablării 10GBase-SR
Transmisie de putere -1.0
Interfaţă LC (1.25mm)
Conformităţi industriale standard IEEE 802.3
Factorul de formă SFF
De tip Fibre MM
Maximă de transfer de la distanţă 300 m
De lungimi de undă 850 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.