Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-30%
Cereti Detalii
  • Cod produs: SFP-10G-LRM=
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco SFP-10G-LRM=

Switch Module Cisco SFP-10G-LRM=, Prin cablu, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri, SFP, 32 - 158 °F

  • Pret lista VRS: 4.70390  LEI
  • Discount: 1.41117  LEI (-30%)

3.29273 LEI cu TVA
2.76700  LEI 54582 59555 $
fără TVA
STOC ACTUAL: 151 - Rezervati produs

Transport gratuit !

  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 0 LEI
  • sau livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

10GBASE-LRM SFP MODULE

IN


Descriere Cisco SFP-10G-LRM=

Cisco SFP-10G-LRM=. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 300 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Puterea consumată: 1 W. Greutate: 75 g. Dimensiuni(LxAxI): 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri, Interfaţă: SFP, Interval de temperatură de funcţionare (T-T): 32 - 158 °F



Specificații tehnice Cisco SFP-10G-LRM=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Puterea consumată 1 W
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Dimensiuni(LxAxI) 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri
Interfaţă SFP
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 32 - 158 °F
De tip Fibre MMF/SMF
Maximă de transfer de la distanţă 300 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.