Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-5%
Cereti Detalii
  • Cod produs: DEM-311GT
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: D-link
  • Aparut din: 06.05.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

D-link DEM-311GT

Switch Module D-Link DEM-311GT, 1000BASE-SX, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C, 29,8 x 11,8 x 56,3 milimetri

  • Pret lista VRS: 22466  LEI
  • Discount: 1123  LEI (-5%)

21343 LEI cu TVA
17935  LEI 3570 4322 $
fără TVA
STOC ACTUAL: 3 - Rezervati produs

Cumpărați de inca 786.57 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 1-2 zile lucratoare : 11 LEI

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

TCV GBIC 1000SX D-LINK DEM-311GT

"Transceiver 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all - Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver - Distance up to 550m (50/125µm) or 300m (62,5/125µm) - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots"


Descriere D-link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT. Tehnologia cablării: 1000BASE-SX. Dimensiuni(LxAxI): 29,8 x 11,8 x 56,3 milimetri



Specificații tehnice D-link DEM-311GT


* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.