Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-9%
Cereti Detalii
  • Cod produs: SPA-1CHOC3-CE-ATM=
  • Grupă: Routere Hardware
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=

Router Hardware Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=, Multi-mode, Cisco 7600 Cisco ASR 1000 Cisco ASR 9000, RFC 2558 MIB, SNMP, CEoP PWE ATM, 5 - 40 °C, -40 - 70 °C

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima este de 1000 Lei fTVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

1 PORT CHANNELIZED OC3/STM-1

ATM AND CIRCUIT EMULATION SPA IN


Descriere Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=

Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=. De tip Fibre: Multi-mode, Distanță de transmisie (max): 80 km. Compatibilitate: Cisco 7600 Cisco ASR 1000 Cisco ASR 9000. Platforma de management: RFC 2558 MIB, SNMP. Protocoale acceptate: CEoP PWE ATM. Puterea consumată: 19 W



Specificații tehnice Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=

SFP module slots quantity 1
Dimensiuni(LxAxI) 171,5 x 184,9 x 20,3 milimetri
Greutate 340 g
Puterea consumată 19 W
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 5 - 40 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 70 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 5 - 85%
Gama de stocare umiditate relativă 5 - 95%
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 41 - 104 °F
Protocoale acceptate CEoP PWE\nATM
Siguranţă UL/CSA 60950-1, IEC/EN 60950-1, AS/NZS 60950.1, EN60825/IEC60825 laser safety
Compatibilitate electromagnetică FCC Part 15 (CFR 47), ICES 003, CISPR 22, AS/NZS CISPR22, VCCI, EN55022, EN55024, EN300 386, EN50082-1, EN61000-6-1
Acceptate Quality of Service (QoS) Da
Platforma de management RFC 2558 MIB, SNMP
Conectivitate LED-uri Da
De tip Fibre Multi-mode
Distanță de transmisie (max) 80 km
Compatibilitate Cisco 7600\nCisco ASR 1000\nCisco ASR 9000

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.