Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.

Afisare 1 - 32 din 36 rezultate
  • Dell A7485911

    Switch Hardware DELL A7485911
    43690 LEI cu TVA
    36714  LEI 76€ 84$ fără TVA
  • Dell 770-BBNQ

    Accesorii Switch-uri DELL 770-BBNQ
    60905 LEI cu TVA
    51181  LEI 105€ 117$ fără TVA
  • Dell 210-AEWB

    Switch Hardware DELL N1548P, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, Gestionate, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1U, Negru
    8.55512 LEI cu TVA
    7.18918  LEI 1.475€ 1.641$ fără TVA

    DELL N1548P. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L3. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 128 Gbit/s. Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP

  • Dell 210-AEVX

    Switch Hardware DELL N1524, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, Gestionate, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1U, Negru
    2.97164 LEI cu TVA
    2.49718  LEI 513€ 570$ fără TVA

    DELL N1524. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L3. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 128 Gbit/s. Factorul de formă: 1U, Culoarea produsului: Negru

  • Dell 210-AEIK

    Switch Hardware DELL X-Series X1018, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    1.25492 LEI cu TVA
    1.05455  LEI 217€ 241$ fără TVA

    DELL X1018, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 36 Gbit/s, Rată de transfer: 26,8 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 407-BBOR

    Switch Module DELL SFP 1000BASE-SX, SFP, LC, SX, 1000BASE-SX, Multi-mode, Dell Networking S6000 Dell Networking Z9500 OptiPlex FX170
    24973 LEI cu TVA
    20986  LEI 44€ 48$ fără TVA

    DELL SFP 1000BASE-SX. Tipul de interfaţă: SFP, Rata de transfer de date (max): 1000 Mbit/s, Conector cu fibră optică: LC. Maximă de transfer de la distanţă: 550 m, De lungimi de undă: 850 nm, Tipul de cablu: Multi-mode. Lărgime: 13,4 milimetri, Adâncime: 56,5 milimetri, Înălţime: 8,5 milimetri. Certificare: MSA. Număr de produse incluse: 1 buc.

  • Dell A7485895

    Switch Hardware DELL DAV2108, USB, USB, VGA, USB, USB Type-A, 1600 x 1200 Pixel
    3.99162 LEI cu TVA
    3.35430  LEI 689€ 766$ fără TVA

    DELL DAV2108. Tastatură de tip port: USB, Mouse tip de port: USB, Video Type portul: VGA. Rezoluţia maximă: 1600 x 1200 Pixel. Raft pentru montat echipamente: 1U, Culoarea produsului: Argint. Algoritmul de securitate suportat: 3DES, AES, DES

  • Dell 210-ABOD-05

    Switch Hardware Dell Networking N3024, L3 , 24x1GbE, 2xCombo, 2x10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, 1x AC PSU
    4.92881 LEI cu TVA
    4.14186  LEI 850€ 945$ fără TVA
  • Dell 210-ABNX-05

    Switch Hardware Dell Networking N2048, L2, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC
    4.68129 LEI cu TVA
    3.93386  LEI 807€ 898$ fără TVA
  • Dell 210-AEWB-05

    Switch Hardware Dell Networking N1548P, PoE+, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC
    7.84800 LEI cu TVA
    6.59496  LEI 1.353€ 1.505$ fără TVA
  • Dell 210-AEVY-05

    Switch Hardware Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC
    4.88970 LEI cu TVA
    4.10899  LEI 843€ 938$ fără TVA
  • Dell 210-AEIM-05

    Switch Hardware Dell Networking X1026, Smart Web Managed Switch, 24x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports, 90 days Software Support, 3 yr hardware Warranty
    1.49750 LEI cu TVA
    1.25840  LEI 259€ 288$ fără TVA
  • Dell 210-AEIQ-05

    Switch Hardware Dell Networking X1008, Smart Web Managed Switch, 8x 1GbE ports, AC or POE powered, 90 days Software Support, 3 yr hardware Warranty
    29703 LEI cu TVA
    24961  LEI 52€ 57$ fără TVA
  • Dell 210-AEVX-05

    Switch Hardware Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC, 90 days Software Support, 3 yr hardware Warranty
    2.96498 LEI cu TVA
    2.49158  LEI 512€ 569$ fără TVA
  • Dell 210-AEDM

    Switch Hardware DELL X-Series S3048-ON, Gestionate, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802
    12.88204 LEI cu TVA
    10.82524  LEI 2.221€ 2.470$ fără TVA

    DELL S3048-ON, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2/L3. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Port consolă: RJ-45, Tehnologie de cablare fibră cupru: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T. Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 80000 intrari, Capacitatea de comutare: 260 Gbit/s, Rată de transfer: 131 Mpps. Protocoale întreţinere: SMIv1, SMIv2, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, OSPF, OSPFv2, OSPFv3, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, RMON, RMONv2, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, ICMP, ARP, DNS, LLDP, MSTP, RSTP, UDP, TCP, Telnet, FTP, NTPv3, TACACS, CIDR, BOOTP, MLD

  • Dell 210-AEVZ

    Switch Hardware DELL N1548, Gestionate, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, 1U, Negru
    5.97626 LEI cu TVA
    5.02207  LEI 1.031€ 1.146$ fără TVA

    DELL N1548. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L3. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 128 Gbit/s. Factorul de formă: 1U, Culoarea produsului: Negru

  • Dell 210-AEVY

    Switch Hardware DELL N1524P, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, Gestionate, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1U, Negru
    5.43651 LEI cu TVA
    4.56850  LEI 938€ 1.043$ fără TVA

    DELL N1524P. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L3. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 128 Gbit/s. Factorul de formă: 1U, Culoarea produsului: Negru

  • Dell 575-BBEE

    Accesorii Switch-uri DELL 575-BBEE, Rack mounting bracket, Negru, X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012, 1RU
    12291 LEI cu TVA
    10329  LEI 22€ 24$ fără TVA

    DELL 575-BBEE. Tipul: Rack mounting bracket, Culoarea produsului: Negru, Compatibilitate: X1018/ X1018P/ X1026/ X1026P/ X4012. Raft pentru montat echipamente: 1RU

  • Dell 470-ABBM

    Accesorii Switch-uri DELL 470-ABBM, SFP+, SFP+, Bărbat / Bărbat, Negru
    64483 LEI cu TVA
    54187  LEI 112€ 124$ fără TVA

    DELL 470-ABBM. Conector 1: SFP+, Conector 2: SFP+, Tipul de gen: Bărbat / Bărbat. Lungime cablu: 1 m

  • Dell 210-ADUW

    Switch Hardware DELL X-Series S4048-ON, Gestionate, L2/L3, RJ-45, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802, 802.1x RADIUS, AES, EAP
    32.26986 LEI cu TVA
    27.11753  LEI 5.563€ 6.187$ fără TVA

    DELL S4048-ON, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2/L3. Port consolă: RJ-45, Tehnologie de cablare fibră cupru: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX. Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 160000 intrari, Capacitatea de comutare: 1468004 Gbit/s, Rată de transfer: 737280 Mpps. Algoritmul de securitate suportat: 802.1x RADIUS, AES, EAP

  • Dell 210-AEDP

    Switch Hardware DELL S3048-ON, Gestionate, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802
    12.88204 LEI cu TVA
    10.82524  LEI 2.221€ 2.470$ fără TVA

    DELL S3048-ON. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2/L3. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Port consolă: RJ-45, Tehnologie de cablare fibră cupru: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T. Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 80000 intrari, Capacitatea de comutare: 260 Gbit/s, Rată de transfer: 131 Mpps. Protocoale întreţinere: SMIv1, SMIv2, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, OSPF, OSPFv2, OSPFv3, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, RMON, RMONv2, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, ICMP, ARP, DNS, LLDP, MSTP, RSTP, UDP, TCP, Telnet, FTP, NTPv3, TACACS, CIDR, BOOTP, MLD

  • Dell 210-ADUZ

    Switch Hardware DELL X-Series S4048-ON, Gestionate, L2/L3, RJ-45, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10GBASE-T, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802, 802.1x RADIUS, AES, EAP
    32.26986 LEI cu TVA
    27.11753  LEI 5.563€ 6.187$ fără TVA

    DELL S4048-ON, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2/L3. Port consolă: RJ-45, Tehnologie de cablare fibră cupru: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10GBASE-T. Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 160000 intrari, Capacitatea de comutare: 1468004 Gbit/s, Rată de transfer: 737280 Mpps. Algoritmul de securitate suportat: 802.1x RADIUS, AES, EAP

  • Dell 210-AEIO

    Switch Hardware DELL X-Series X1052, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    2.71960 LEI cu TVA
    2.28538  LEI 469€ 522$ fără TVA

    DELL X1052, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 176 Gbit/s, Rată de transfer: 131 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 210-AEOQ

    Switch Hardware DELL X-Series X4012, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.3ae, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    5.12652 LEI cu TVA
    4.30800  LEI 884€ 983$ fără TVA

    DELL X4012, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.3ae. Mărimea tabelei de adresare: 1600 intrari, Capacitatea de comutare: 240 Gbit/s, Rată de transfer: 178,6 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 210-AEIP

    Switch Hardware DELL X-Series X1052P, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    4.66982 LEI cu TVA
    3.92422  LEI 805€ 896$ fără TVA

    DELL X1052P, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 176 Gbit/s, Rată de transfer: 131 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 210-AEIM

    Switch Hardware DELL X-Series X1026, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    1.41912 LEI cu TVA
    1.19254  LEI 245€ 273$ fără TVA

    DELL X1026, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 52 Gbit/s, Rată de transfer: 38,7 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 210-AEIL

    Switch Hardware DELL X-Series X1018P, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    2.23419 LEI cu TVA
    1.87747  LEI 386€ 429$ fără TVA

    DELL X1018P, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 36 Gbit/s, Rată de transfer: 26,8 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 210-AEIN

    Switch Hardware DELL X-Series X1026P, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    2.48099 LEI cu TVA
    2.08487  LEI 428€ 476$ fără TVA

    DELL X1026P, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 52 Gbit/s, Rată de transfer: 38,7 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 210-AEIR

    Switch Hardware DELL X-Series X1008P, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    1.26724 LEI cu TVA
    1.06491  LEI 219€ 243$ fără TVA

    DELL X1008P, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 16 Gbit/s, Rată de transfer: 11,9 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 210-AEIQ

    Switch Hardware DELL X-Series X1008, Gestionate, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,
    81782 LEI cu TVA
    68724  LEI 141€ 157$ fără TVA

    DELL X1008, X-Series. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 16000 intrari, Capacitatea de comutare: 16 Gbit/s, Rată de transfer: 11,9 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, Protocoale de reţea acceptate: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP,

  • Dell 210-ABVW

    Switch Hardware DELL PowerConnect N4064F, Gestionate, L3, RJ-45, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802, SNMPv1/2/3, TCP, UDP, HTTP
    42.92970 LEI cu TVA
    36.07538  LEI 7.401€ 8.230$ fără TVA

    DELL N4064F, PowerConnect. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L3. Port consolă: RJ-45. Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 131072 intrari, Capacitatea de comutare: 1280 Gbit/s, Rată de transfer: 952 Mpps. Protocoale întreţinere: SNMPv1/2/3, Protocoale de reţea acceptate: TCP, UDP, HTTP

  • Dell 210-ABNY

    Switch Module DELL PowerConnect N2048P, Gestionate, L2+, SMIv1/SMIv2, IP, TCP, UDP, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 1000BASE-T
    11.74256 LEI cu TVA
    9.86770  LEI 2.025€ 2.252$ fără TVA

    DELL N2048P, PowerConnect. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2+, acceptate MIB: SMIv1/SMIv2, IP, TCP, UDP. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Port consolă: RJ-45, Tehnologie de cablare fibră cupru: 1000BASE-T. Reţea standard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Mărimea tabelei de adresare: 8192 intrari, Capacitatea de comutare: 220 Gbit/s. Algoritmul de securitate suportat: 802.1x RADIUS

Afisare 1 - 32 din 36 rezultate