Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
Cereti Detalii
  • Cod produs: JH232A
  • Grupă: Transceivere
  • Producător: HPE
  • Aparut din: 10.09.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

HPE JH232A

Transceiver Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM, QSFP+, LC, LR4, 40GBASE-LR4, Single-mode, 9/125

47.11474 LEI cu TVA
39.59222  LEI 7.81004 8.44652 $
fără TVA

  • Pret Special: 45.39681  LEI cu TVA
  • Pentru pretul special va rugam sa ne contactati.

STOC ACTUAL: 4 - Rezervati produs

Transport gratuit !

  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 0 LEI
  • sau livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

X142 40G QSFP+LC LR4 SM-STOCK

IN


Descriere HPE JH232A

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM. Tipul de interfaţă: QSFP+, Rata de transfer de date (max): 40000 Mbit/s, Conector cu fibră optică: LC. De lungimi de undă: 1310 nm, Tipul de cablu: Single-mode, Diametru cabluri de fibră suportate: 9/125. Certificare: MSA. Număr de produse incluse: 1 buc.



Specificații tehnice HPE JH232A

Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 10 - 80%
Gama de stocare umiditate relativă 10 - 85%
Tipul de interfaţă QSFP+
Rata de transfer de date (max) 40000 Mbit/s
Conector cu fibră optică LC
Tip aparat emisie-recepție SFP LR4
Tehnologia cablării 40GBASE-LR4
Certificare MSA
Număr de produse incluse 1 buc.
Sprijin Hot-Plug Da
Auto MDI / MDI-X Da
De lungimi de undă 1310 nm
Tipul de cablu Single-mode
Diametru cabluri de fibră suportate 9/125
Produse compatibile HP 5400R zl2

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.