Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-29%
Cereti Detalii
  • Cod produs: DWDM-SFP-6061=
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco DWDM-SFP-6061=

Switch Module Cisco 1000BASE-DWDM 1560.61 nm SFP, Prin cablu, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1, 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri, SFP

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima este de 1000 Lei fTVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

DWDM SFP 1560.61 NM SFP

(100 GHZ ITU GRID) IN


Descriere Cisco DWDM-SFP-6061=

Cisco 1000BASE-DWDM 1560.61 nm SFP. Rata de transfer de date (max): 1000 Mbit/s. Tehnologia de conectare: Prin cablu. De lungimi de undă: 1560,61 nm. Siguranţă: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Greutate: 75 g



Specificații tehnice Cisco DWDM-SFP-6061=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Rata de transfer de date (max) 1000 Mbit/s
Siguranţă Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Funcție Hot-swap Da
Priza si Pornire Da
Dimensiuni(LxAxI) 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri
Interfaţă SFP
Conector (i) LC/PC
De lungimi de undă 1560,61 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.