Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-15%
Cereti Detalii
  • Cod produs: GLC-BX-D=
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco GLC-BX-D=

Switch Module Cisco 1000BASE-BX10-D, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah , -3 - 9 dBmW, 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: 2 - Rezervati produs

Transport gratuit !

  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 0 LEI
  • sau livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

1000BASE-BX SFP 1490NM

IN


Descriere Cisco GLC-BX-D=

Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Siguranţă: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificare: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Greutate: 75 g. Transmisie de putere: -3 - 9 dBmW, Dimensiuni(LxAxI): 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri, Conector (i): Single LC/PC/UPC



Specificații tehnice Cisco GLC-BX-D=

Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Siguranţă Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1
Certificare • IEEE 802.3z\n• IEEE 802.3ah\n
Transmisie de putere -3 - 9 dBmW
Dimensiuni(LxAxI) 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri
Conector (i) Single LC/PC/UPC
De tip Fibre SMF
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.