Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-15%
Cereti Detalii
  • Cod produs: GLC-BX-U=
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco GLC-BX-U=

Switch Module Cisco GLC-BX-U=, Ethernet 1000Base-BX, Prin cablu, Gigabit Ethernet, SFP (mini-GBIC)

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

1000BASE-BX SFP 1310NM

IN


Descriere Cisco GLC-BX-U=

Cisco GLC-BX-U=. Rata de transfer de date (max): 1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: Ethernet 1000Base-BX. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Protocol de legatură date: Gigabit Ethernet, Interfaţă: SFP (mini-GBIC)



Specificații tehnice Cisco GLC-BX-U=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Rata de transfer de date (max) 1000 Mbit/s
Tehnologia cablării Ethernet 1000Base-BX
Protocol de legatură date Gigabit Ethernet
Interfaţă SFP (mini-GBIC)
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.