Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-14%
Cereti Detalii
  • Cod produs: GLC-FE-100LX=
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco GLC-FE-100LX=

Switch Module Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, SMF

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: 9 - Rezervati produs

Transport gratuit !

  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 0 LEI
  • sau livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

100BASE-LX SFP F/ FE PORT

IN


Descriere Cisco GLC-FE-100LX=

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. De tip Fibre: SMF



Specificații tehnice Cisco GLC-FE-100LX=

De tip Fibre SMF
Bugetul de putere -28 dB
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.