Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
Cereti Detalii
  • Cod produs: GLC-FE-100ZX=
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco GLC-FE-100ZX=

Switch Module Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports, 100BASE-X, Prin cablu, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -3 - 2 dBmW, 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

100BASE-ZX SFP (80KM)/. EN


Descriere Cisco GLC-FE-100ZX=

Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Rata de transfer de date (max): 100 Mbit/s, Tehnologia cablării: 100BASE-X. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 80000 m, De lungimi de undă: 1550 nm. Transmisie de putere: -3 - 2 dBmW, Dimensiuni(LxAxI): 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri, Interfaţă: SFP



Specificații tehnice Cisco GLC-FE-100ZX=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Rata de transfer de date (max) 100 Mbit/s
Tehnologia cablării 100BASE-X
Transmisie de putere -3 - 2 dBmW
Dimensiuni(LxAxI) 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri
Interfaţă SFP
De tip Fibre SMF
Maximă de transfer de la distanţă 80000 m
De lungimi de undă 1550 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.