Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
Cereti Detalii
  • Cod produs: ONS-SE-4G-SM=
  • Grupă: Module Switch-uri
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco ONS-SE-4G-SM=

Switch Module Cisco 4-Gbps Fibre Channel SFP optics module, Prin cablu, -10 - 85 °C, SFP, LC-LC, SMF

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

SFP - 4G FC 1310NM LC SM/. IN


Descriere Cisco ONS-SE-4G-SM=

Cisco 4-Gbps Fibre Channel SFP optics module. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm, Întretimp între eşecuri: 3039499 h. Puterea consumată: 1 W. Interfaţă: SFP, Conector (i): LC-LC, De tip Fibre: SMF



Specificații tehnice Cisco ONS-SE-4G-SM=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Puterea consumată 1 W
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) -10 - 85 °C
Interfaţă SFP
Conector (i) LC-LC
De tip Fibre SMF
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m
De lungimi de undă 1310 nm
Întretimp între eşecuri 3039499 h

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.