Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-42%
Cereti Detalii
  • Cod produs: MGBT1
  • Grupă: Transceivere
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 04.06.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco MGBT1

Transceiver Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1000Base-T, RJ-45

  • Pret lista VRS: 82327  LEI
  • Discount: 34397  LEI (-42%)

47930 LEI cu TVA
40277  LEI 8292 9257 $
fără TVA
STOC ACTUAL: 6 - Rezervati produs

Cumpărați de inca 520.7 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 1-2 zile lucratoare : 11 LEI

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver | Cupru RJ45


Descriere Cisco MGBT1

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Tehnologia cablării: 1000Base-T. Maximă de transfer de la distanţă: 100 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Interfaţă: RJ-45



Specificații tehnice Cisco MGBT1

Tehnologia cablării 1000Base-T
Interfaţă RJ-45
Maximă de transfer de la distanţă 100 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.