Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-52%
Cereti Detalii
  • Cod produs: GLC-LH-SMD=
  • Grupă: Transceivere
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco GLC-LH-SMD=

Transceiver Cisco GLC-LH-SMD, SFP, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, LH, LX, 1000BASE-LX/LH, Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: 529 - Rezervati produs

Transport gratuit !

  • Livrare estimata 3-5 zile lucrătoare : 0 LEI
  • sau livrare in 1-2 zile lucrătoare :
    89 LEI + 7euro / KG

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

1000BASE-LX/LH SFP TRANSCEIVER

MODULE MMF/SMF 1310NM DOM


Descriere Cisco GLC-LH-SMD=

Cisco GLC-LH-SMD. Tipul de interfaţă: SFP, Rata de transfer de date (max): 1000 Mbit/s, Conector cu fibră optică: LC. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1300 nm, Produse compatibile: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500



Specificații tehnice Cisco GLC-LH-SMD=

Tipul de interfaţă SFP
Rata de transfer de date (max) 1000 Mbit/s
Conector cu fibră optică LC
Reţea standard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Tip aparat emisie-recepție SFP LH, LX
Tehnologia cablării 1000BASE-LX/LH
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m
De lungimi de undă 1300 nm
Produse compatibile Catalyst Express 500/520\nCisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500\nCatalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975\nCatalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.