Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
Cereti Detalii
  • Cod produs: DWDM-SFP-4772=
  • Grupă: Transceivere
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco DWDM-SFP-4772=

Transceiver Cisco DWDM SFP, 1000BASE-X, Prin cablu, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1, 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: La comanda -

Transport gratuit !

  • Livrare in 30 de zile.

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • WhatsApp: 073 555 0003
  • Email: contact@verasys.com


* Comanda minima este de 1000 Lei fTVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

DWDM SFP 1547.72 NM SFP

(100 GHZ ITU GRID) IN


Descriere Cisco DWDM-SFP-4772=

Cisco DWDM SFP. Rata de transfer de date (max): 2000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 1000BASE-X. Tehnologia de conectare: Prin cablu. De lungimi de undă: 1547,72 nm. Siguranţă: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Greutate: 75 g



Specificații tehnice Cisco DWDM-SFP-4772=

Tehnologia de conectare Prin cablu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Rata de transfer de date (max) 2000 Mbit/s
Tehnologia cablării 1000BASE-X
Siguranţă Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Funcție Hot-swap Da
Priza si Pornire Da
Dimensiuni(LxAxI) 13,4 x 56,5 x 8,5 milimetri
Conformităţi industriale standard IEEE 802.3z
Factorul de formă SFP
Conector (i) LC/PC
Cerinţe de energie 300mA, 3.3V
Duplex complet Da
Bugetul de putere 28 dB
De lungimi de undă 1547,72 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.