Cookie-urile ne ajută să oferim serviciile noastre. Utilizând aceste servicii, acceptați modul în care utilizăm cookie-urile. Aflați mai multe.
Filteaza
-16%
Cereti Detalii
  • Cod produs: MGBLX1
  • Grupă: Transceivere
  • Producător: Cisco
  • Aparut din: 20.04.2015
  • Garanție: Maxim 5 ani

Cisco MGBLX1

Transceiver Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1000Base-LX, Prin cablu, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 85%, 5 - 90%

Preturi la cerere
Preturile sunt vizibile pentru clientii autentificati
STOC ACTUAL: 5 - Rezervati produs

Cumpărați de inca 290.71 lei si transportul este GRATUIT, sau:

  • Livrare in 1-2 zile lucratoare : 11 LEI

Comandati telefonic si prin email:

  • Telefon: 073 555 0001
  • Email: contact@verasys.com


In functie de volumul cererii, va putem oferi un alt discount fata de pretul de lista al produsului .

* Comanda minima initiala este de minim 1000 de EURO fara TVA.
* Verasys se adreseaza exclusiv persoanelor juridice cu capital privat sau de stat.
* Toate produsele prezentate pe site au garanția oferita de producător sau furnizor.
* Informatiile pot contine mici inadvertente, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
* Poza produsului are caracter informativ.

Descriere furnizor

MGBLX1


Descriere Cisco MGBLX1

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Rata de transfer de date (max): 1000 Mbit/s, Tehnologia cablării: 1000Base-LX. Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm. Puterea consumată: 1 W. Siguranţă: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certificare: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.



Specificații tehnice Cisco MGBLX1

Tehnologia de conectare Prin cablu
Puterea consumată 1 W
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C
Interval relativ operaţional de umiditate 10 - 85%
Gama de stocare umiditate relativă 5 - 90%
Rata de transfer de date (max) 1000 Mbit/s
Tehnologia cablării 1000Base-LX
Siguranţă FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
Certificare FCC Part 15 Class B,\nEN55022 Class B (CISPR 22B),\nVCCI Class B.
Funcție Hot-swap Da
Priza si Pornire Da
Transmisie de putere -9,5 - -3 dBmW
Dimensiuni(LxAxI) 13,4 x 55,7 x 8,5 milimetri
Interfaţă SFP
Conector (i) LC-LC
Duplex complet Da
De tip Fibre SMF
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m
De lungimi de undă 1310 nm

* Specificațiile tehnice si descrierile pot fi modificate fără preaviz de către producător.